קורס איביי בחינם סרטוני הדרכה

קורס איביי בחינם

קורס איביי בחינם, מעניק את הידע הנדרש לכל אדם שרוצה לקנות או לסחור באיביי, ולהתחיל את התהליך המדהים והמרגש של עבודה מהבית והכנסה נוספת.

מעל כל סרטון בקורס האיביי יוסבר מה מטרת הסרטון ומה אנחנו הולכים ללמוד, מומלץ בחום לא לדלג על אף שלב, ולהתקדם בצורה טובה והדרגתית. 

למי קורס האיביי הזה מתאים?

במידה ואת או אתה לא רוצים למכור מוצרים משלכם, ואתם מחפשים מידע על שיטת הדרופשיפינג הקורס שיתאים לכם הוא קורס איביי המלא שתוכלו למצוא בקישור הזה

סרטון על קורס איביי של ישראסופורט, מסביר על מערכת הקורס המלאה.

פתיחת חשבון איביי

פתיחת חשבון איביי בצורה נכונה, זהו השלב הראשון בתהליך הפיכתך לסוחר באיביי, בשלב ראשון אנחנו נפתח את החשבון כקונים, ובהמשך בזמן העלאת מוצר ראשון נהפוך אותו גם לחשבון מוכר.
חשוב לציין שפתיחת חשבון איביי גם כקונה וגם כמוכר זהו תהליך חינמי לחלוטין!

בסרטון הזה, כשלב ראשון בקורס איביי בחינם, נפתח חשבון קונה באיביי .

פתיחת חשבון פייפאל חלק 1

חשבון פייפאל, בשלב זה במערכות איביי, הוא האופציה היחידה לקבלת תשלום(אמור להשתנות לקראת 2020) ולכן, כאשר נרצה לסחור באיבי ניהיה חייבים לפתוח חשבון פייפאל על מנת לקבל תשלומים.
בסרטון זה נלמד כיצד לפתוח חשבון פייפאל כדי שנוכל לקבל תשלום כנלמד בקורס האיביי בחינם.

פתיחת חשבון פייאפל חלק 2

בשלב זה נאשר את כתובת האימייל שלנו שהזנו במערכת הפייפאל והאיביי.

בסרטון זה נפעיל את חשבון הפייפאל שלנו, כחלק מקורס איביי בחינם

קישור חשבון קונה באיביי

קישור חשבון קונה באיביי מאפשר לנו לרכוש באיביי באמצעות פייפאל, וזהו שלב חשוב כדי שנוכל לעדכן את איביי שיש לנו פייפאל. אין לדלג על שלב זה, מאחר וזה יאפשר לנו לרכוש במהירות ונוחות דרך פייפאל ולא דרך כ"א ולזכות להגנת הקונה גם בפייפאל, במידה ויתגלעו מחלוקות בנינו לבין מוכרים שרכשנו מהם. בסרטון זה נלמד כיצד לקשר את חשבון הקונה שלנו על מנת שנוכל לקנות באיביי בצורה מהירה

קורס איביי בחינם, הינו חלק קטן מאוד מקורס איביי המלא שלנו,

בקורס האיביי המלא שלנו נלמד כיצד למכור מוצרים ממלאי פרטי, כיצד עובדת שיטת הדרופשיפינג, כיצד למכור מוצרים מאתרי אינטרנט ,וכיצד למכור מוצרים מספקים פרטיים. 

את הקורס המלא עברו מאות תלמידים, והתוצאות לא מאחרות לבוא, אתם מוזמנים להיכנס מהקישור הזה,לראות תוצאות, ולקבל יותר פרטים על קורס איביי ותוכנית הליווי

זהו הקורס המקיף ביותר בישראל,והוא מתעדכן בחינם לכל החיים ללא תשלום נוסף!

מעניין אותך? לחץ כאן להשארת פרטים או התקשר 073-7873332 

השארת פרטים

יאללה בוא נתחיל למכור באיביי !
Scan the code