מי אנחנו?

קורס איביי מתקדם - קורס איביי ישראסופורט הדרכות אינטרנט

קורס איביי למתחילים חסרי ניסיון וגם לכאלה שכבר מוכרים באיביי ורוצים ללמוד כיצד אפשר לעשות ה-ר-ב-ה יותר כסף ממה שהם הרוויחו עד כה.

בסוף העמוד ממתין לכם סרטון הכנסות של תלמידים מתחילים בדיוק כמוכם!

תודה שהגעת אלינו! אנחנו ישראסופורט הדרכות אינטרנט ואנחנו עוסקים בליווי לקוחות פרטיים ועסקים קטנים וגדולים בתחום המסחר האלקטרוני, וכמובן סוחרים בעצמינו בפלטפורמות המסחר הגדולות איביי ואמזון מעל ל – 10 שנים. המומחיות שלנו, היא לעזור לכל אדם שרוצה הכנסה נוספת, להיכנס לתחום המכירות באיביי, ללא השקעה כספית על מלאי בשיטת הדרופשיפינג, וזאת על ידי קורס האיביי המקצועי והמושקע ביותר בישראל.

בעזרת קורס איביי יישומי ומקיף שבנינו, תלמדו את כל הסודות הכי חשובים של איביי- שלא יספרו לכם בשום מקום אחר, והכל עם ליווי צמוד! בעזרת השיטה שלנו, תוכלו להגיע לספקים אמינים מאוד, ללקוחות שרוצים את המוצרים שלכם, והכי חשוב, תלמדו למכור- והרבה, גם אם אין לכם מוצר או אפילו רעיון למוצר. בזכות השיטה שלנו למסחר באיביי , אתם תלמדו לקנות מוצרים באיביי ממש מ-0, תלמדו למכור מוצרים בשיטת הדרופשיפינג, וכך לא תצטרכו להשקיע כסף על מלאי או פרסום. בתוכנית שלנו, תלמדו ה-כ-ל המכירה באיביי! תלמדו על מציאת ספקים לדרופשיפינג, תלמדו לפתוח חנות מדהימה שתוכל לפרנס אתכם בכבוד, תלמדו לבחור נישה לחנות, ועוד ידע יקר שנצבר במשל למעלה מ10 שנים-וכל זה עם ליווי אישי לכל שאלה או בעיה שתצוץ!

ישראסופורט קיבלה את תו אמון הציבור על קורס האיביי! מה שמוכיח שאנחנו הוגנים ישרים, ומחוייבים ללקוח!

בעזרת קורס איביי יישומי ומקיף שבנינו, תלמדו את כל הסודות הכי חשובים של איביי- שלא יספרו לכם בשום מקום אחר, והכל עם ליווי צמוד! בעזרת השיטה שלנו, תוכלו להגיע לספקים אמינים מאוד, ללקוחות שרוצים את המוצרים שלכם, והכי חשוב, תלמדו למכור- והרבה, גם אם אין לכם מוצר או אפילו רעיון למוצר. בזכות השיטה שלנו למסחר באיביי , אתם תלמדו לקנות מוצרים באיביי ממש מ-0, תלמדו למכור מוצרים בשיטת הדרופשיפינג, וכך לא תצטרכו להשקיע כסף על מלאי או פרסום.

בתוכנית שלנו, תלמדו ה-כ-ל המכירה באיביי! תלמדו על מציאת ספקים לדרופשיפינג, תלמדו לפתוח חנות מדהימה שתוכל לפרנס אתכם בכבוד, תלמדו לבחור נישה לחנות, ועוד ידע יקר שנצבר במשל למעלה מ10 שנים-וכל זה עם ליווי אישי לכל שאלה או בעיה שתצוץ!

ישראסופורט קיבלה את תו אמון הציבור על קורס האיביי! מה שמוכיח שאנחנו הוגנים ישרים, ומחוייבים ללקוח!

השארת פרטים

יאללה בוא נתחיל למכור באיביי !
Scan the code