ללמוד להתנתק

ניתוק מהעבודה 

בחיי היום יום, בעיקר בתקופתנו, מאוד קשה להתנתק מהשגרה ובעיקר מהעבודה. אני בטוח שגם לך, בעיקר אם את אותה עצמאיים, אחרי שהגדרתם לעצמיכם את זמן העבודה, עדיין מתגנבות מחשבות על העבודה, הכנסה, ויעדים שהצבתם לעצמיכם.

הרבה פעמים אנחנו מבטיחים לעצמינו שזהו, היום ב 5 סוגרים סלולארי ולא עונים לבוס, ללקוח, ולא עושים שום דבר שהוא לא קשור למשפחה שלנו ולעצמינו, אבל בשעה 5 ורבע נכנס איזה מייל ואנחנו מתפתים לענות וזה מחזיר אותנו למחשבות על עבודה…

עולם המסחר האלקטרוני 

בעולם המסחר האלקטרוני, אנחנו לרוב לא צריכים להתעסק עם לקוחות ברמה יומית, כלומר בשירות לקוחות, אבל… למרות זאת הריגוש בקבלת עשרות הודעות על מכירות שואב אותנו בחזרה למחשב, לדעת כמה הרווחנו, או לטפל במכירות עצמן במקום להמתין למחר. 

נכון זה מרגש מאוד להצליח ולמכור אבל עם זאת אנחנו חייבים להגדיר לעצמינו זמן לנוח, זמן להשקיע בעצמינו ובמשפחה שלנו, ולא פחות חשוב זמן להתגעגע לעסק או לעבודה שלנו.

הטיפ ששידרג לי את החיים 

למי שמחובר 24/7 לטלפון ולא יודע איך להיגמל מהמייל שלו ובעיקר לאנשים כמוני שמנהלים המון מיילים במקביל יש לי טיפ מטורף שישדרג לכם את הזמן החופשי, זה טיפ כ"כ קטן שלא ברור בכלל כמה הוא משמעותי עד שעושים אותו….

ועכשיו לטיפ… פשוט בטלו בטלפון את ההתראה למייל נכנס….(למטה תראו איך עושים את זה צעד אחרי צעד) מה שיקרה זה, שהטלפון שלכם לא יצפצף עם כל כניסת מייל, אבל המיילים יגיעו למכשיר בלי שום חיווי…. ואז אתם תוכלו לצפות במיילים רק כאשר אתם ת-ב-ח-ר-וותכנסו בעצמיכם למייל ותוכלו לרכז הכל, לעבוד על המייל ולענות ללקוחות במרוכז 10 דקות במקום כל כמה דקות לענות למייל אחר. גם אם זה לא נראה לכם משמעותי(ואתם טועים כי זה משמעותי בטירוף) פשוט נסו את זה, מקסימום תחזרו אחורה.

מצ"ב צילומי מסך שלב אחרי שלב

נכנסים למייל ולוחצים על מסך הפתיחה

בוחרים את המייל בו אנו רוצים לטפל בהגדרות

גוללים למטה על שמגיעים למסך ההגדרות

לוחצים על "הגדרות"

ובמסך עדכון ההגדרות לוחצים על הודעות תחת התראות ומסמנים "ללא" במקום "הכל"

השארת פרטים

יאללה בוא נתחיל למכור באיביי !
Scan the code