חנות נישה באיביי דרופשיפינג או חנות כלבו בדרופשיפינג

חנות נישה באיביי מול חנות "כולבו" באיביי

כל אדם שרוצה למכור באיביי שאל את עצמו את השאלה החשובה…. "מה אני צריך למכור"?

בפועל, כאשר אנחנו מוכרים באיביי בשיטת הדרופשיפינג אנחנו נרצה להחליט כבר בהתחלה האם למכור בשיטת הנישות,  או בשיטת הכולבו  ומיד ארחיב על שתי השיטות.

שיטת הנישות היא שיטה של התמחות בנישה אחת קטנה, שיש בה מספיק קונים(לא יותר מידי) אבל מעט מאוד תחרות. בצורה הזו אנחנו מוצאים ספקים שמוכרים את אותם המוצרים באותה הנישה ומוכרים אותם באיביי.

לשיטה הזו יש המון יתרונות! לדוגמה עבודה עם מספר מצומצם של ספקים, פחות בעיות, והתמחות אמיתית במוצרים שאנחנו מוכרים, אך עם זאת, השיטה הזו יכולה לייאש מאוד, ואפילו לגרום לאנשים להפסיק לנסות למכור באיביי מאחר ולוקח המון זמן למצוא נישה לא תחרותית ועם זאת נישה שמוכרת.

שיטת הכולבו  בשיטה זו אנחנו מעלים מוצרים למכירה ממגוון תחומים ולא מגבילים את עצמינו לנישה ספציפית, היתרון הענק בשיטה הזו הוא שנוכל למצור הרבה יותר מהר מוצרים רוחיים, ולקבל מכירות הרבה יותר מהר, אך עם זאת לרוב בשיטה הזו, המוצרים שנמצא יהיו תחרותיים, ולא נצליח תמיד להתחרות בגזרת המחיר, ולכן נצטרך כמות גדולה יותר של מוצרים בחשבון כדי למכור הרבה.

שיטת שבעת השלבים שיטה ייחודית שלנו ב- ישראסופורט הדרכות אינטרנט, בה אנחנו מוצאים מוצרים בדרופשיפינג שיטת הכולבו או הנישה, עם מעט ואפילו ללא מתחרים,  בלי לבצע רכישה מראש, ושומרים על sell through (יחס המרה בין כמות המוצרים לכמות המכירות) גבוה.

שיטה זו מקדמת לנו את החשבון בצורה מהירה יחסית, ונותנת לנו המון "סמכות" בתוך איביי.

לכן, לא משנה באיזו שיטה תבחרו, העיקר שתמצאו ספקים איכותיים ומוצרים טובים נטולי תחרות.

רוצים להבין קצת יותר על תוכנית הליווי שלנו? לחצו כאן

רוצים לקרוא עוד קצת על דרופשיפינג ועל איך זה בדיוק עובד? לחצו כאן.

השארת פרטים

יאללה בוא נתחיל למכור באיביי !
Scan the code